O nás

Advokátní kancelář Kříž a partneři s.r.o. poskytuje komplexní právní služby české i zahraniční klientele. Tomuto zaměření odpovídá poskytování služeb v širokém spektru odvětví platného práva, tak i odpovídající počet, specializace a jazyková vybavenost spolupracujících advokátů.

Pod označením Advokátní kancelář Kříž a Bělina, tehdy ještě jako sdružení advokátů, začala poskytovat právní služby již v roce 1991, má tedy rozsáhlé zkušenosti s poskytováním právních služeb a do současnosti patří mezi odborně významné advokátní kanceláře v České republice. Společníkem advokátní kanceláře je prof. JUDr. Jan Kříž, CSc. Právní tým je složen ze zkušených odborníků.

Prof. JUDr. Jan Kříž, jakož i někteří další členové kanceláře působí také v pedagogické a vědecké oblasti a též i jako rozhodci Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky.

Advokátní kancelář Kříž a partneři s.r.o. nabízí svým klientům komplexní řešení: využívá týmových odborných znalostí specialistů z různých oborů a zohledňuje tak všechny aspekty zadání klienta. Spolu s individuálním přístupem ke každému klientovi zaručuje nejkratší a optimální cestu k řešení problémů.