O nás

Advokátní kancelář Kříž a partneři s.r.o. poskytuje komplexní právní služby české i zahraniční klientele. Tomuto zaměření odpovídá poskytování služeb v širokém spektru odvětví platného práva, tak i odpovídající počet, specializace a jazyková vybavenost jednotlivých advokátů.

Pod označením Advokátní kancelář Kříž a Bělina, tehdy ještě jako sdružení advokátů, začala poskytovat právní služby již v roce 1991, má tedy rozsáhlé zkušenosti s poskytováním právních služeb a do současnosti patří mezi odborně významné advokátní kanceláře v České republice. Právní tým je složen ze zkušených odborníků.

Pro každého klienta se snažíme při poskytování právních služeb najít maximálně vhodné řešení v jakékoliv situaci. Pomáhají nám při tom zkušenosti mj. z realizací velkých projektů, kdy bylo nutné v rámci právních služeb zohlednit i obchodní hledisko.

Při zastupování klienta v rámci sporů klademe důraz na nejvýhodnější postup pro klienta, který může spočívat jak v důsledném uplatňování jeho práv před soudem, tak případně i ve smírném řešení.

Při poskytování právních služeb se snažíme být vůči klientovi po všech stránkách maximálně vstřícní, každou kauzu řešíme individuálně s důrazem na preciznost a efektivitu.